NAGRADNA IGRA – Planet TUŠ Celje

Danes, 31.8.2019 smo v Planetu TUŠ v Celju, po končani dvodnevni promociji izžrebali osem lepih nagrad, ki jih bodo dobitniki lahko prevzeli na sedežu kluba (Aškerčeva 13, 3000 Celje) v času od 16.9. do 20.9.2019. Srečni nagrajenci so:

– ŠOŠTERIČ MARCEL – tečaj smučanja na Rogli

– KOVAČEC TOMAŽ – tečaj smučanja na Celjski koči

– INES KALTAK – mesec brezplačne vadbe za otroka

– DORIS DELAGIČ – mesec brezplačne vadbe za odraslega

– SUZANA KRAČUN – 2 smučarski vozovnici za Celjsko kočo

– EMA TAMŠE – 2 vozovnici za bob kart na Celjski koči

– SANJA JAZBINŠEK FELDIN – 1x sm. vozovnico in 1x vozovnico za bob kart

– VESNA PRATNEKAR – nagrada “presenečenje” – (družabno popoldne z našim asom Martinom Čatrom in njegovim trenerjem Grego Koštomajem)

Hvala vsem sodelujočim in iskrene čestitke nagrajencem. O vseh podrobnostih bodo nagrajenci obveščeni po elektronski pošti. Hvala tudi podjetju Tuš, ki nam je omogočilo promocijo in hvala podjetju ZPO za nagrade.