Ta vikend je bil pester za vse kategorije tekmovalcev našega kluba.
V soboto in nedeljo je na Krvavcu potekala slalom in veleslalom tekma za Pokal Doberman. Udeležili so se jo tudi naši tekmovalci ekipe U14/U16 in bili več kot odlični. V soboto smo pobrali smo tri medalje, od zlata, srebra do brona, vsi ostali tekmovalci našega kluba pa so zasedli mesta do 10. Wuhuu, razturamo, iskrene čestitke vsem.
V nedeljo pa so osvojili še eno medaljo več kot včeraj! 2x zlato , 2x bron.
Rezultati na:
Na Rogli pa je v soboto že v ranih jutranjih urah potekala tekma za Pokal vzhodne regije. Naši cicibani so se pomerili v kategoriji veleslalom in tudi tokrat več kot odlično odrezali in pokazali kako lepo napredujejo. V U10 kategoriji dečki smo vzeli tudi zlatoVsem iskreno čestitamo.
V nedeljo pa so Cicibani tekmovali na Koroškem pokalu in se prav tako odlično odrezali. 1x zlato , 1x srebro.
Čestitke vsem
Naši najmlajši pa so se pod vodstvom trenerja Jureta v soboto udeležili tekme na Treh kraljih in so tudi ponosno zastopali barve našega kluba. Z dobrimi občutki so pokazali velik napredek in se že veselijo naslednjih tekem.